S.S.S

Sık Sorulan Sorular

Faturamın bir örneğini alabilir miyim?

Evet, siparişiniz için düzenlenmiş olan e-Faturanızı size gönderdiğimiz e-fatura bilgilendirme e-postası üzerinden siparişinin detayına ulaşarak faturasını bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz.

Faturalarınız her zaman sipariş detayında saklanacaktır.

Satın almak istediğim ürünü site içerisinde nasıl bulabilirim?

Satın almak istediğiniz veya incelemek istediğiniz ürünü ürün kodu, ürün adı, ürün özelliği gibi niteliklerini kullanarak sitemiz üzerinde bulunan arama butonu üzerinden aratabilirsiniz. 

Aramakta olduğunuz ürüne en kısa süre içerisinde ulaşmanızı dileriz.

Siparişimin hazır olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz Kargo firmasına teslime hazır olduğunda sipariş onay e-posta ve SMS’i ile bilgilendirileceksiniz.

Sipariş teslimatının hangi aşamada olduğunu Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı üzerinden sipariş detayınıza bakarak takip edebilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi unuttum ne yapabilirim?

Üye giriş ekranında girmek zorunda olduğunuz şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen Şifre Hatırlatma bağlantısına tıklayınız. Bu ekranda karşına çıkan yönergeleri takip ederek şifrenizi güncelleyebilir ve yeni şifrenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bu adımları gerçekleştirmek için sipariş keyfinize ara vermek istemiyorsanız alternatif olarak misafir üyelik ile alışveriş yapma seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Üye olurken paylaştığım bilgilerim hangi amaçla, ne için kullanılacak?

Kişisel verilerinizin korunması konusundaki hassasiyetinizi paylaşıyoruz ve bu kapsamda verilerini  Kişisel Verilerin Korunması Kanununda (6699)  öngörülen usul ve esaslar ile hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olarak saklıyoruz.

BİZE ULAŞIN

FORMU DOLDURARAK İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ